سنگفرش و کفپوش بتنی

موزاییک طرح سنگ درنیکا –  تصاویر پروژه ها

تصاویر پایین مربوط به پروژه های موزاییک طرح سنگ درنیکا است. این پروژه ها در متراژ مختلف از ۱۰۰ تا ۳۰۰۰ متر مربع می‌باشد. این پروژه ها با طرحهای متنوع سنگ مصنوعی و موزاییک پلیمری طی سالهای ۱۳۹1 الی ۱۳۹۸ اجرا شده است. این شرکت از سال ۱۳۹۱ تا کنون تامین سنگ مصنوعی ساختمانی بیش از ۱۲۰۰ پروژه‌ را با موفقیت به پایان رسانده است. این پروژه ها در متراژ مختلف و با انواع طرحها و رنگهای بسیار متنوع اجرا شده است.

رنگ:

از رنگدانه‌های شیمیایی در ترکیب موزاییک طرح سنگ پلیمری استفاده می‌شود. این امر امکان تولید سنگ مصنوعی و موزاییک در رنگهای بسیار متنوع را فراهم کرده است. رنگدانه‌ها (پیگمنت ها) دارای رنگ های مختلف از قبیل مشکی، سفید ، قرمز، زرد، قهوه ای ، آبی و سبز (اکسید کروم) می‌باشند. که علاوه بر مصرف در تولید سنگ مصنوعی در صنایع رنگ، پلاستیک و ساختمان نیز مصرف می‌شوند.

طرح:

با توجه به تولید طرحهای بسیار متنوع قالبهای پلیمری (ABS) امکان تولید موزاییک در طرحهای بسیار متنوع فراهم شده است . (شرکت درنیکا سنگ تا کنون بیش از ۲۰۰ طرح متنوع را تولید نموده است.)

ویژگی‌های موزاییک پلیمری طرح سنگ چیست؟

از ویژگی‌های موزاییک طرح سنگ پلیمری می‌توان به مقاومت و دوام بالای آن اشاره کرد. از آنجایی که این نوع از موزاییک بسیار فشرده شده است و از مواد مختلف و با تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته ساخته شده است؛ از دوام بالایی برخوردار است.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نوع از موزاییک نفوذ کم آب به داخل آن است.

جذب آب در این نوع از موزاییک کمتر از 3 درصد است. ( این مسئله از مهمترین ویژگی‌های این نوع موزاییک محسوب می‌شود.)

 استفاده از این موزاییک برای حیاط و فضاهای بیرونی توصیه می‌شود. (بویژه در مناطق سردسیر و کوهستانی و مناطقی که هوای سردی در زمستان دارند.)

موزاییک پلیمری از ترکیبات و فناوری پیشرفته‌ای ساخته شده است. (لذا از مقاومت خوبی در برابر سرما و یخ زدگی برخوردار می‌باشد.)

error: Content is protected !!