پروژه های موزاییک حیاطی

موزاییک پشت بام سبک و مقاوم
موزاییک سبک پشت بام
04/18/2020

پروژه های موزاییک حیاطی

موزاییک حیاط جدید طرح گرونا

  استفاده از موزاییک پلیمری درنیکا دستاوردهای زیر را برای مشتریان محترم به ارمغان آورده است.

  تصاویر مربوط به پروژه های موزاییک حیاط است. این پروژه ها در متراژ مختلف از ۱۰۰ تا ۳۰۰۰ متر مربع می‌باشد. این پروژه ها با طرحهای متنوع موزاییک پلیمری طی سالهای ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۸ اجرا شده است. این شرکت از سال ۱۳۹۱ تا کنون تامین سنگ مصنوعی ساختمانی بیش از ۱۲۰۰ پروژه‌ را با موفقیت به پایان رسانده است. این پروژه ها در متراژ مختلف و با انواع طرحها و رنگهای بسیار متنوع اجرا شده است.

  رنگ:

  از رنگدانه‌های شیمیایی در ترکیب موزاییک پلیمری استفاده می‌شود. این امر امکان تولید موزاییک در رنگهای بسیار متنوع را فراهم کرده است. رنگدانه‌ها (پیگمنت ها) دارای رنگ های مختلف از قبیل مشکی، سفید ، قرمز، زرد، قهوه ای ، آبی و سبز (اکسید کروم) می‌باشند. که علاوه بر مصرف در تولید سنگ مصنوعی در صنایع رنگ، پلاستیک و ساختمان نیز مصرف می‌شوند.

  طرح:

  با توجه به تولید طرحهای بسیار متنوع قالبهای پلیمری (ABS) امکان تولید موزاییک در طرحهای بسیار متنوع فراهم شده است . (شرکت درنیکا سنگ تا کنون بیش از ۲۰۰ طرح متنوع را تولید نموده است.)

  ویژگی‌های موزاییک پلیمری چیست؟

  از ویژگی‌های موزاییک پلیمری می‌توان به مقاومت و دوام بالای آن اشاره کرد. از آنجایی که این نوع از موزاییک بسیار فشرده شده است و از مواد مختلف و با تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته ساخته شده است؛ از دوام بالایی برخوردار است.

  یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نوع از موزاییک نفوذ کم آب به داخل آن است.

  جذب آب در این نوع از موزاییک کمتر از 3 درصد است. ( این مسئله از مهمترین ویژگی‌های این نوع موزاییک محسوب می‌شود.)

   استفاده از این موزاییک برای حیاط و فضاهای بیرونی توصیه می‌شود. (بویژه در مناطق سردسیر و کوهستانی و مناطقی که هوای سردی در زمستان دارند.)

  موزاییک پلیمری از ترکیبات و فناوری پیشرفته‌ای ساخته شده است. (لذا از مقاومت خوبی در برابر سرما و یخ زدگی برخوردار می‌باشد.)

  error: Content is protected !!