موزاییک کف پارکینگ و تراس

موزاییک پیاده رو و معابر
موزاییک پیاده رو و معابر
04/18/2020

موزاییک کف پارکینگ و تراس

موزاییک کف پارکینگ و تراس طرح گرونا

  تصاویر مربوط به پروژه های موزاییک کف پارکینگ در متراژ مختلف می‌باشد. این پروژه ها با طرحهای متنوع موزاییک پلیمری طی سالهای ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۸ اجرا شده است. استفاده از موزاییک پلیمری درنیکا دستاوردهای زیر را برای مشتریان محترم به ارمغان آورده است.

  موزاییک پلیمری مناسبترین موزاییک کف پارکینگ ساختمان

  در دنیای مدرن امروز شاهد ساخت مصالح ساختمانی جدید با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا هستیم. مصالح نوین ساختمانی که هم اکنون در سراسر دنیا ساخته می شوند تابع علم و تکنولوژی هستند و از قابلیت ها و مزایایی برخوردارند که مصالح قدیمی و سنتی فاقد آن می‌باشند. آنها نه تنها از نظر مواد تشکیل دهنده بلکه از نظر ظاهر و کاربرد نیز متفاوت گردیده‌اند.

  در صنعت ساختمان سازی یکی از مصالح بسیار پرکاربرد موزاییک است. هم اکنون موزاییک پلیمری با استفاده از تکنولوژی فوق روان کننده ها تولید و جایگزین موزاییک سنتی شده است. تکنولوژی جدید ضمن کاهش زمان و عملیات عمل آوری ، افزایش تنوع در رنگ و طرح، باعث افزایش مقاومت و دوام و افزایش طول عمر موزاییک تولیدی شده است. این مشخصات برای موزاییک کف پارکینگ بسیار حائز اهمیت است.

   

  مشخصات فیزیکی و مکانیکی موزاییک پلیمری چیست؟

  از مشخصات فیزیکی و مکانیکی موزاییک پلیمری می‌توان به مقاومت فشاری 600-1000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع، مقاومت کششی 60-150 کیلوگرم بر سانتی متر مربع، مقاومت سایشی کمتر از 4 گرم بر سانتی متر مربع، مقاومت دمایی 500 سیکل، جذب آب کمتر از 3 درصد و دانسیته 2200 کیلوگرم بر متر مکعب اشاره کرد.

   

  ویژگی‌های موزاییک پلیمری چیست؟

  از ویژگی‌های موزاییک پلیمری می‌توان به مقاومت و دوام بالای آن اشاره کرد. از آنجایی که این نوع از موزاییک بسیار فشرده شده است و از مواد مختلف و با تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته ساخته شده است؛ از دوام بالایی برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نوع از موزاییک نفوذ کم آب به داخل آن است. از آنجایی که موزاییک‌ها از شن و ماسه و بتن ساخته می‌شوند؛ آب می‌تواند در دراز مدت باعث حل شدن و تحلیل رفتن مواد سازنده‌ی آنها شود و موزاییک ترک بخورد و بشکند و کیفیت خود را از دست بدهد.

  اما جذب آب در این نوع از موزاییک کمتر از 3 درصد است و این مسئله از مهمترین ویژگی‌های این نوع موزاییک محسوب می‌شود. همچنین استفاده از این موزاییک برای حیاط و فضاهای بیرونی مناطق سردسیر و کوهستانی و مناطقی که هوای سردی در زمستان دارند توصیه می‌شود؛ چرا که از ترکیبات و فناوری پیشرفته‌ای ساخته شده است که از مقاومت خوبی در برابر سرما و یخ زدگی برخوردار باشد.

  error: Content is protected !!