موزاییک پیاده رو و معابر

اجرای گچبری پیش ساخته پلی یورتان درنیکا ساخت
طراحی و اجرای ابزار گچبری پيش ساخته پلی یورتان
04/18/2020
سنگ فرش پیاده رو و کفپوش بتنی حیاط درنیکا
تامین سنگفرش و کفپوش بتنی
04/18/2020

موزاییک پیاده رو و معابر

موزاییک پیاده رو و معابر

  تصاویر مربوط به پروژه های موزاییک پیاده رو و معابر در متراژ مختلف می‌باشد. این پروژه ها با طرحهای متنوع سنگفرش‏ و موزاییک طی سالهای ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۸ اجرا شده است. استفاده از موزاییک درنیکا دستاوردهای زیر را برای مشتریان محترم به ارمغان آورده است.

  موزاییک پیاده رو

  توسعه شهر نشینی و نیاز بیشتر به فضاهای رفت و آمد از یک سو، قیمت نسبتا پایین و کیفیت بالای کفپوشهای بتنی و تنوع در رنگ، طرح و ابعاد از سوی دیگر، سبب افزایش روز به روز استفاده از آنها شده است. کفسازی مسیرهای پیاده باید مقاوم و با توجه به شرایط اقلیمی با مصالح مناسب انجام گیرد. پیاده روها با فضای اطراف در تعاملاند و میتوانند به زیبایی بصری بیافزایند، همچنین مطلوبیت این مسیرها در وجه شهر تاثیرگذار است. موزاییک پیاده رو با رنگها و طرحهای بسیار متنوع این زیبایی بصری را ایجاد خواهند نمود.

   

  مشخصات موزاییک معابر

  علاوه بر این، مشخصات مکانیکی و حفظ ویژگی های ظاهری و مکانیکی در طول زمان (دوام)، کفسازی های بکارگرفته شده باید مد نظر گرفته شود زیرا علاوه بر بار مالی خرید قطعات پیش ساخته و اجرای کف سازی بتن بکار رفته، برای تولید آنها از سیمان و مصالح سنگی (شن و ماسه)، که مورد اول مصالحی گران و زیان بار برای محیط زیست و دومی مصالح غیر قابل جایگزینی می‌باشد، تولید می شود.

  سنگ فرش و کفپوش های بتنی  با انواع روش های پرس تر، خشک و یا میز ویبره و انواع مواد فوق روان کننده و رنگ دانه‌های شیمیایی برای ایجاد طرح و رنگهای متنوع تولید میگردد. این محصولات پرکاربردترین مصالح مورد استفاده در کف سازی معابر شهری (با استفاده از انواع سنگ فرش پیاده روها)  به شمار می رود. همچنین انواع کفپوش حیاط ، انواع سنگ فرش حیاط و سنگ فرش ویلاها با طرحهای متنوع توسط شرکت درنیکا ساخت تامین می‌گردد.

  درنیکا ساخت با تامین انواع سنگ فرش و کفپوش بتنی برای پروژه های بزرگ شما را در راستای شکل دهی به آنچه مورد نظرتان است، یاری می دهند. تنوع در رنگ، اندازه و طرح ها، سنگفرش و کف پوش های متنوعی را در اختیارتان قرار داده تا آنچه را تصور می کنید، طرح و اجرا نمایید.