موزاییک پیاده رو و معابر

موزاییک کف پارکینگ و تراس طرح گرونا
موزاییک کف پارکینگ و تراس
04/18/2020
نمای سنگ دیوار حیاط ویلا
سنگ نمای دیوار
04/18/2020

موزاییک پیاده رو و معابر

موزاییک پیاده رو و معابر

  تصاویر مربوط به پروژه های موزاییک پیاده رو و معابر در متراژ مختلف می‌باشد. این پروژه ها با طرحهای متنوع سنگفرش‏ و موزاییک پلیمری طی سالهای ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۸ اجرا شده است. استفاده از موزاییک پلیمری درنیکا دستاوردهای زیر را برای مشتریان محترم به ارمغان آورده است.

  موزاییک پیاده رو

  توسعه شهر نشینی و نیاز بیشتر به فضاهای رفت و آمد از یک سو، قیمت نسبتا پایین و کیفیت بالای کفپوشهای بتنی و تنوع در رنگ، طرح و ابعاد از سوی دیگر، سبب افزایش روز به روز استفاده از آنها شده است. کفسازی مسیرهای پیاده باید مقاوم و با توجه به شرایط اقلیمی با مصالح مناسب انجام گیرد. پیاده روها با فضای اطراف در تعاملاند و میتوانند به زیبایی بصری بیافزایند، همچنین مطلوبیت این مسیرها در وجه شهر تاثیرگذار است. موزاییک پیاده رو درنیکا با رنگها و طرحهای بسیار متنوع این زیبایی بصری را ایجاد خواهند نمود.

   

  مشخصات موزاییک معابر

  علاوه بر این، مشخصات مکانیکی و حفظ ویژگی های ظاهری و مکانیکی در طول زمان (دوام)، کفسازی های بکارگرفته شده باید مد نظر گرفته شود زیرا علاوه بر بار مالی خرید قطعات پیش ساخته و اجرای کف سازی بتن بکار رفته، برای تولید آنها از سیمان و مصالح سنگی (شن و ماسه)، که مورد اول مصالحی گران و زیان بار برای محیط زیست و دومی مصالح غیر قابل جایگزینی می‌باشد، تولید می شود.

  در کارخانه تولید موراییک پلیمری درنیکا ، سنگ فرش و کفپوش های بتنی  با انواع روش های پرس تر، خشک و یا میز ویبره و انواع مواد فوق روان کننده و رنگ دانه‌های شیمیایی برای ایجاد طرح و رنگهای متنوع تولید میگردد. این محصولات پرکاربردترین مصالح مورد استفاده در کف سازی معابر شهری (با استفاده از انواع سنگ فرش پیاده روها)  به شمار می رود. همچنین انواع کفپوش حیاط ، انواع سنگ فرش حیاط و سنگ فرش ویلاها با طرحهای متنوع در شرکت درنیکا تولید می‌گردد.

  تیم تولید و اجرای شرکت درنیکا سنگ با تولید انواع سنگ فرش و کفپوش بتنی شما را در راستای شکل دهی به آنچه مورد نظرتان است، یاری می دهند. تنوع در رنگ، اندازه و طرح ها، سنگفرش و کف پوش های متنوعی را در اختیارتان قرار داده تا آنچه را تصور می کنید، طرح و اجرا نمایید.

  error: Content is protected !!