موزاییک سبک پشت بام

نحوه نصب چمن مصنوعی بین سنگ
چمن مصنوعی بین موزاییک
04/18/2020
موزاییک حیاط جدید طرح گرونا
پروژه های موزاییک حیاطی
04/16/2020

موزاییک سبک پشت بام

موزاییک پشت بام سبک و مقاوم

  تصاویر مربوط به پروژه های موزاییک سبک پشت بام در متراژ مختلف می‌باشد. این پروژه ها با طرحهای متنوع موزاییک پلیمری طی سالهای ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۸ اجرا شده است. استفاده از موزاییک پلیمری درنیکا دستاوردهای زیر را برای مشتریان محترم به ارمغان آورده است.

  سنگ و موزاییک پلیمری

  سنگ و موزاییک پلیمری بر اساس استفاده از بتن سیمانی تولید می‌شود که در آن ماسه به عنوان ذرات ریز پرکننده یکی از مهمترین مواد اولیه می‌باشد. ترکیبات پلیمری و افزودنیهای شیمیایی چسبندگی بین تمام اجزاء را ایجاد کرده و مقاومت مصالح نوین را تامین می‌کند. رنگ‌دانه‌های اکسید آهن که مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و محیطهای قلیایی می‌باشد رنگ مورد نظر را به این مصالح می‌دهد. ترکیبی که از این راه به دست می‌آید در قالب‌هایی از جنس سیلیکان ، لاستیک و پلاستیک (ABS) با طرحهای بسیار متنوع ریخته می‌شود. سنگ و موزاییک سبک پشت بام با این تکنولوژی و با ضخامت مناسب قابل تولید است.

  سنگ و موزاییک سبک پشت بام

  به علت سرعت بالای اجرای موزائیک، در پشت بام‌ها آن را جایگزین آسفالت می‌کنند و در واقع به عنوان حفاظی برای قیرگونی و عایق هم قرار می‌گیرد، ضمن اینکه از بام خانه به عنوان نشیمن تابستانی هم می‌توانید استفاده کنید. البته از این غافل نشویم که وزن موزائیک سنتی بسیار بیشتر از آسفالت است و باید از موزاییک پلیمری سبک با ضخامت کمتر (حدود ۱٫۵ سانتیمتر با وزن ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع) استفاده نمود.

  بدلیل امکان افزایش تراکم و مقاومت موزاییکهای پلیمری امکان تولید با ضخامت کمتر فراهم شده است. هم اکنون موزاییک مناسب پشت بام با وزن بسیار سبک (وزن تنها ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع) را میتوانید از شرکت درنیکا تهیه نمایید.

  سنگ و موزاییک پلیمری جزء مصالح ساختمانی جدید یا مدرن محسوب می‌شود. تراکم بالای این مصالح تولیدی باعث شده است که امکان تولید سنگ و موزاییک برای کابردهای مختلف فراهم گردد.

  مهمترین مشخصات موزاییک پشت بام سبک درنیکا

  • وزن بسیار سبک (وزن تنها ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع) و ضخامت حدود ۱٫۵ سانتیمتر
  • تراکم بالا جهت مقابله با شکستگی
  • مقاوم در شرایط یخبندان
  • طرحهای متنوع جهت ایجاد فضای دلنشین در پشت بام و روف گاردن
  • لیز نبودن سنگ و موزاییک
  error: Content is protected !!