موزاییک پلیمری

بدلیل استفاده از تکنولوژی فوق روان کننده ها در تولید موزاییک پلیمری و کاهش زمان و عملیات عمل آوری و سبکتر بودن موزاییکهای پلیمری هم اکنون محصولات درنیکا سنگ با قیمت بسیار مناسبی در بازار تهران در دسترس می‌باشد. برای دریافت لیست قیمت موزاییک پلیمری می‌توانید با شرکت درنیکا سنگ بزرگترین تولید کننده تخصصی سنگ و موزاییک پلیمری تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت موزاییک پلیمری:

قیمت موزاییک پلیمری بستگی به شرکت سازنده، مواد اولیه‌ی مورد استفاده و تکنولوژی ساخت آن دارد. برخی از شرکت‌های تولید کننده موزاییک هستند که از تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته برای ساخت این نوع از موزاییک‌ها استفاده می‌کند. به دلیل تولید محصولات با کیفیت‌تر و مرغوب‌تر از قیمت بالاتری نسبت به محصولات و تولیدات شرکت‌های سازنده‌ی دیگر برخوردارند. البته به طور کلی قیمت موزاییک پلیمری به دلیل کیفیت، دوام و استحکام بهتر و کاربرد و مزایای بیشتر نسبت به قیمت دیگر انواع موزاییک و بتن بیشتر است. برای دریافت لیست قیمت موزاییک پلیمری لینکهای زیر را دنبال نمایید:

برای دریافت لیست قیمت موزاییک پلیمری با ما تماس بگیرید ،

یا اینجا را کلیک فرمایید.

 

لیست قیمت موزاییک پلیمری

یکی از پروژه‌های اجرا شده شرکت درنیکا سنگ

خرید موزاییک پلیمری چگونه است؟

برای خرید موزاییک پلیمری می‌توان از طریق روش‌های مختلف حضوری و اینترنتی اقدام کرد. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. خرید اینترنتی این نوع موزاییک برای خریدار راحت‌تر است و قیمت مناسب‌تری دارد. برخی از فروشگاه‌های اینترنتی تخصصی فروش انواع سنگ و موزاییک به دلیل اینکه محصولات خود را به صورت مستقیم از تولید کننده می‌گیرند و از پرداخت هزینه‌هایی چون اجاره مغازه و پرداخت مالیات و هزینه‌های جانبی دیگر معاف هستند؛ کالا و محصولات خود را با هزینه‌های کمتری به فروش می‌رسانند. امکان ارسال رایگان و با سرعت به سراسر کشور از دیگر مزایای خرید این محصولات و کالاها از فروشگاه‌های اینترنتی است. برای دیدن انواع طرح‌های موزاییک پلیمری اینجا کلیک کنید.

ویژگی‌های موزاییک پلیمری چیست؟

از ویژگی‌های موزاییک پلیمری می‌توان به مقاومت و دوام بالای آن اشاره کرد. از آنجایی که این نوع از موزاییک بسیار فشرده شده است و از مواد مختلف و با تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته ساخته شده است؛ از دوام بالایی برخوردار است. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نوع از موزاییک نفوذ کم آب به داخل آن است. از آنجایی که موزاییک‌ها از شن و ماسه و بتن ساخته می‌شوند؛ آب می‌تواند در دراز مدت باعث حل شدن و تحلیل رفتن مواد سازنده‌ی آنها شود و موزاییک ترک بخورد و بشکند و کیفیت خود را از دست بدهد.

اما جذب آب در این نوع از موزاییک کمتر از 3 درصد است و این مسئله از مهمترین ویژگی‌های این نوع موزاییک محسوب می‌شود. همچنین استفاده از این موزاییک برای حیاط و فضاهای بیرونی مناطق سردسیر و کوهستانی و مناطقی که هوای سردی در زمستان دارند توصیه می‌شود؛ چرا که از ترکیبات و فناوری پیشرفته‌ای ساخته شده است که از مقاومت خوبی در برابر سرما و یخ زدگی برخوردار باشد.

کاربرد

از موزاییک پلیمری می‌توان برای پیاده روها، حیاط، معابر و … با توجه به ویژگی‌ها و خصوصیات مناسب و خوبی که دارد؛ استفاده کرد. این نوع از موزاییک تحت فشار زیاد از جنس شن، ماسه و بتن ساخته شده است و می‌تواند به اشکال مختلف در قالب و رنگ‌های متنوع و دلخواه ساخته شود. بنابراین می‌توان آن را متناسب با نوع طراحی نما و رنگ‌های آن طراحی کرد و مورد استفاده قرار داد. عمر مفید این نوع از موزاییک‌ها بالاست و در برابر سرما و یخ زدگی مقاوم هستند. بنابراین برای حیاط و معابر که بیشتر با آب و سرما و یخ زدگی در ارتباط است؛ بهترین گزینه است.

error: Content is protected !!