درنيكا سنگ توليد كننده تخصصي مصالح نوين معماري

سنگ نماي مصنوعي، موزاييك پليمري ، واش بتن، سنگ فرش، كفپوش بتني، سنگ آنتيك و دكوراتيو

شرکت فنی مهندسی درنیکا سنگ

شرکت فنی و مهندسی درنیکا سنگ فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید سنگهای مصنوعی و پلیمری سمنت پلاست بر اساس تکنولوژی نانو و مواد شیمیایی پلیمری در تهران آغاز نمود. هم اکنون شرکت با دارا بودن خط تولید تمام مکانیزه تولید سنگ مصنوعی با ظرفیت سالانه ۲۰۰ هزار متر مربع و کادری مجرب و متخصص با بهره گیری از دانش فنی شرکتهای معتبر جهانی در کشورهای جمهوری چک ، ایتالیا و روسیه در زمینه تولید تخصصی انواع محصولات سنگ مصنوعی سمنت پلاست و موزاييك پليمري در طرحها و رنگهای متنوع فعال می‌باشد. این محصولات شامل انواع موزاييك پلیمری ، انواع موزاييك حياطی ، انواع سنگ فرش و کفپوش بتنی ، انواع موزاییک واش بتن ، سنگ آنتیک و دكوراتيو، سنگ نما، آجر دكوراتيو سبك ، نماهای دکوراتیو و سنگ آنتیک داخل و بیرون ساختمان ، سنگ پله و زیر پله ، قرنیز ، صراحي و غیره بوده که بصورت کاملا تخصصی و با کیفیت منحصر به فرد تحت نام تجاری درنیکا سنگ ارائه می‌گردد. اين شركت از سال 1389 تا كنون تامين سنگ مصنوعي ساختماني بيش از 1500 پروژه‌ را با موفقيت به پايان رسانده است. اين پروژه ها در متراژ مختلف از 50 تا 8000 متر مربع و با انواع طرحهاي موزاييك پليمري و سنگ مصنوعي اجرا شده است. استفاده از محصولات درنيكا دستاوردهاي زير را براي كارفرمايان محترم ايجاد نموده است:

  • امكان انتخاب طرح بسيار زيبا از بين طرحهاي بسيار متنوع
  • امكان انتخاب رنگ متناسب با سليقه كارفرما از بين تنوع رنگ موجود
  • كيفيت سنگهاي پليمري توليد شده از لحاظ رنگ و مقاومت
  • بسيار مقاوم در شرايط يخبندان بدليل جذب آب پايين (کمتر از 3 درصد(
  • طیف رنگ مقاوم در برابر شرایط جوی و تابش نور خورشید
  • اجراي آسان بدليل ارائه كليه محصولات با ابعاد ثابت (ابعاد كاملا" گونيا) و كاملا" كاليبره و تنوع در سايز
  • ايجاد فضاي زيبا بدليل يكنواختي رنگ و ابعاد موزاييكها

شروع کار

شرکت فني مهندسي درنيكا صنعت از سال 1379 فعاليت خود را با طراحي نماي ساختمان ، طراحي داخلي ساختمان، طراحي دكوراسيون داخلي، انجام محاسبات و تهيه نقشه‌هاي سازه‌اي و نظارت بر اجراي ساختمانهاي فولادي و بتني آغاز نمود. مديران شركت پس از انجام بررسيهاي مختلف روي انواع سنگهاي ساختماني رايج در صنعت ساختمان ايران همچون سنگهاي طبيعي ، موزاييك پرسي، انواع كفپوشهاي ساختماني، انواع سنگهاي آنتيك و دكوراتيو، سنگ فرش، نماي آجر و سنگ، سنگ هاي تزئيني و گردآوري اطلاعات در مورد تكنولوژيهاي روز دنيا در زمينه توليد و اجراي سنگهاي ساختماني و بكارگيري تجربيات خويش در اين زمينه، اقدام به تاسيس كارخانه جهت توليد مصالح نوين معماري تحت عنوان سنگ و موزاييك پليمري ساختماني نمودند.

گروه بازرگاني درنیکا

گروه بازرگاني درنیکا دکور زيرشاخه شركت فني و مهندسي درنيكا سنگ با هدف بسط و گسترش فناوری‌های نوین در صنعت ساختمان در سال ۱۳۹۴ شروع به فعاليت در زمينه واردات ابزارهای پیش ساخته دکوراتیو پلی يورتان و پلي استايرن با دانسيته بالا نمود. هم اکنون درنيكا دكور نماینده رسمی و انحصاری شركتهاي توليد كننده ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان و پلی استایرن از كشورهاي معتبر اروپايي مي‌باشد. اين محصولات شامل انواع ابزار گلویی ، نور مخفی ، پروفیل های قاب ، قرنیز ، قابهای پیرامونی در و پنجره ، طاقچه ها ، گل ها و گنبدهای زیبای سقفی ، قطعات تزیینی و چراغ دانهای دیواری ، ستون و سرستون و غیره می‌باشد كه با قيمتي بسيار مناسب در اختيار طراحان، معماران و سازندگاه محترم قرار گرفته است. اين ابزار جایگزین بسیار مناسبی برای ابزار گچبری پیش ساخته سنتی می باشد که تنوع بسیار بالای این محصولات و نيز قابلیت نصب در نماهای داخلی و البته خارجی آنها امکان ایجاد طرح ها و جلوه های زیبا و طبیعی در سبک های معماری مدرن برای معماران و سازندگان را فراهم می آورد. :

  • نماينده انحصاري فروش ابزارهای پیش ساخته دكوراتيو اروپايي
  • طراحي معماري داخلي هتل، رستوران، آپارتمان، دفتر کار
  • اجراي ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان و پلي استايرن جايگزين گچبري سنتي

پیام مدیریت

استفاده از تكنولوژيهای نوين و بكارگيري نيروهاي تخصصي و فني خلاق داخلي شرط لازم براي توليد مصالح نوين در صنعت ساختمان با كيفيت بالا و حضور موثر در بازارهاي داخلي از جمله بازار سنگ تهران و بازارهاي خارجي جهت صادرات سنگ ساختماني مي‌باشد. بر اين اساس تمامي كارشناسان و كاركنان شركت براي موفقيت در اين عرصه ، تمامي تلاش خود را در جهت توليد مصالح نوين معماري با كيفيت و ارائه به مشتري با قيمت عادلانه به كار خواهند بست. اميد است مصرف كنندگان داخلي با حمايت و اعتماد به كيفيت محصولات ، راه رسيدن به موفقيتهاي بيشتر را براي شركت هموار سازند.